| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BATTERY CABINET DK PLUS 5/6KVA NO BATT |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
UPS and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Akumulators/akumulators |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3414970827098, 3414970827098 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414971326965 |
| Platums | 440 mm |
| Augstums | 88 mm |
| Dziļums | 680 mm |