| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Back box with 2 entries |
| Zīmols | Siemens |
| Kategorijas |
Marķēšanas plāksnes un korpusi
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8531 9000 00 |
| ETIM | EC000200 |
| Krāsu korpusa vāks | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4047625019501 |
| Platums | 87 mm |
| Augstums | 87 mm |
| Dziļums | 33 mm |