Baby SharXS HTI 250W/D5/80 SFc10-4 OSRAM image 1
BabySharXS HTI 250W SFc10-4 Extreme Seal
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 4008321129161
MPN: 4008321129161
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Baby SharXS HTI 250W/D5/80 SFc10-4 OSRAM
Zīmols OSRAM
Kategorijas Studijas, projekcijas, foto spuldzes
SFC10-4 spuldzes
Izcelsmes valsts* CN
ETIM EC001057
Kontaktligzda SFC10-4
Gaismas plūsma 19000 lm
Kopējais garums 93 mm
Diametrs 16 mm
Lampas spriegums 75 V
Krāsu temperatūra 8000 K
Lampas jauda 250 W
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4008321129161
Citi tehniskie dati
Viegls centra augstums 43000 mm
Gaismas intensitāte 0 cd
Degšanas pozīcija Jebkurš
Loka garums 5 mm
Kvēldiega forma Nav
Kvēldiega garums 0 mm
Tehnoloģija Citi
Atstarotāja diametrs 16 mm
Forša stara No
Apraksts
Preces nosaukums: Metalhalida Spuldze Osram Baby SharXS HTI 250W /D5/ 80