| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BAASL Ma PLANETE - Flash |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000195 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Strāvas veids | AC |
| Lampas tips | LED |
| Lampas pārsega krāsa | Balts |
| Optiskā signāla veids | Zibspuldzes gaisma |
| Akustiskā signāla veids | Impulsa signāls/nepārtraukts signāls |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Akustiskā signāla ierīces veids | Sirēna |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191311919 |
| Jauda | 4 W |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Skaļums | 90 dB |
| Elektrības patēriņš | 0.03 A |
| Ar kontaktu | No |
| Piemērots montāžai pie sienas | Yes |
| Saskaņā ar EN 54-23 | No |
| Piemērots montāžai pie griestiem | No |