| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ba15d T25x85 24V 25W C-2V 1Khrs Clear |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Kategorijas |
BA15d spuldzes
BA15d kvēlspuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | BA15d |
| Kopējais garums | 85 mm |
| Diametrs | 25 mm |
| Lampas spriegums | 24 V |
| Lampas jauda | 25 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739018488 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718739018485 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718739018482 |