| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ba15d Reflector R39x64 120V 15W CC-3A RC 1Khrs Frosted |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Kategorijas |
Kvēlspuldzes
Spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000102 |
| Kontaktligzda | Citi |
| Kopējais garums | 39 mm |
| Diametrs | 64 mm |
| Lampas spriegums | 120 V |
| Lampas jauda | 16 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739034877 |