| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | B-type test plug module modular suitable for all WAGO 282 Series rail- |
| Zīmols | WAGO |
| Kategorijas |
Spaiļu bloku piederumi
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC002555 |
| Stabu skaits | 1 |
| Elektriskā pieslēguma veids | Atsperes skavas savienojums |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols | 0.2-6 mm² |
| Savienojams vadu šķērsgriezuma smalks pavediens ar kabeļa gala uzmavu | 0.25-4 mm² |
| Savienojams vada šķērsgriezums, smalks pavediens bez kabeļa gala uzmavas | 0.2-6 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu | 0.2-6 mm² |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4045454267773 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4045454267773 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4045454267773 |
| Nominālais spriegums | 800 V |
| Moduļu atstatums | 8 mm |
| Uzlīmējams | Yes |
| Sloksnes garums | 12 mm |