| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AZIO 870-0 Access input-/output-accessoire |
| Zīmols | Siedle |
| Kategorijas |
Durvju telefoni un domofoni
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funkcija | Slēdzis (savienot) |
| Interfeisa veids | LAN |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015739418466 |
| Platums | 20 mm |
| Augstums | 64 mm |
| Dziļums | 10 mm |
| Uzstādīšanas tehnika | Neatkarīgi no sistēmas |
| Materiāls | Citi |