| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AZA 870-0 S Access accessory surface-mounted |
| Zīmols | Siedle |
| Kategorijas |
Durvju telefoni un domofoni
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000354 |
| Ar savienojuma bloku | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015739417797 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 68 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Dziļums | 95 mm |
| Materiāls | Plastmasas |