| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AXOLUTE - PORTAFUSIBILE PER FUSIBILE 16A |
| Zīmols | BTicino |
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 1050 00 |
| ETIM | EC000036 |
| Montāžas metode | Priekšējais stiprinājums |
| Savienojuma veids | Citi |
| Strāvas veids | AC |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Stikla drošinātāja izmēri | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012199912653 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012199912646 |