| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Avenue 3-Rondel | Spot Light | Brushed steel |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Platums | 250 mm |
| Garums | 250 mm |
| Augstums/dziļums | 80 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924009433 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5708839009434 |
| Lampas turētājs | GU10 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Mājokļa materiāls | Citi |