| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TAS90 Automotive Accessory Set (120/190 Series) |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Mērīšanas zonde |
| Pašreizējā kravnesība | 1 A |
| Mērīšanas ķēdes kategorija | CAT II |
| Maks. darba spriegums | 30 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969047647 |
| Iestatīt versiju | Yes |
| Iespraudiet tehniku | 4 mm |
| Materiāls izolācijas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Ar maciņu/somu | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |