| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Automatische Striptang AS-Interface |
| Zīmols | JOKARI |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8203 2000 00 |
| ETIM | EC002109 |
| Svars | 0 g |
| Garums | 0 mm |
| Žokļa garums | 0 mm |
| Galvas platums | 0 mm |
| Galvas augstums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011391200708 |