| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Assembly kit L 10 B 14 H 9 colour: clear |
| Zīmols | RZB |
| Kategorijas |
Gaismekļu piederumi
Gaismekļi |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 14 mm |
| Augstums | 9 mm |
| Garums | 10 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4051859344599, 4051859344599 |
| Krāsa | Bezkrāsains |
| Caurspīdīgs | Yes |
| Piederums | Yes |