| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ARCON slave light monitoring (dot) |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | FI |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 4900 00 |
| ETIM | EC002911 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | AC/DC |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081693436 |
| Platums | 135 mm |
| Augstums | 70 mm |
| Dziļums | 190 mm |
| Ievadu skaits | 0 |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz | 0 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz | 0 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 24 V |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 3 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 0 |