| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ara To-Go | Battery light | Sanded |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Platums | 197 mm |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 197 mm |
| Augstums/dziļums | 292 mm |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 2 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 190 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924010507 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5708839010508 |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |