| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AQUASTAR LED MODULE SCHAKEL 230V ROOD |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8531 9000 00 |
| ETIM | EC000199 |
| Nominālā strāva | 0.001 A |
| Pieteikums | Slēdzis/nospiedpoga |
| Lampas turētājs | Iebūvējamā gala kontaktligzda |
| Nominālais elektroenerģijas patēriņš | 1 mA |
| Krāsu gaismas avots | Sarkans |
| Lampas tips | LED |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480567230 |