APPLIANCE INLET 3P+N+E 6H 125AIP67 BLACK image 1
APPLIANCE INLET 3P+N+E 6H 125AIP67 BLACK image 2
APPLIANCE INLET 3P+N+E 6H 125AIP67 BLACK image 3
APPLIANCE INLET 3P+N+E 6H 125AIP67 BLACK image 4
APPLIANCE INLET 3P+N+E 6H 125AIP67 BLACK thumbnail 1
APPLIANCE INLET 3P+N+E 6H 125AIP67 BLACK thumbnail 2
APPLIANCE INLET 3P+N+E 6H 125AIP67 BLACK thumbnail 3
APPLIANCE INLET 3P+N+E 6H 125AIP67 BLACK thumbnail 4
FLUSH MOUNTING APPLIANCE INLET
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 8001636294834
MPN: 248.12597.K
Kaste: 10
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums APPLIANCE INLET 3P+N+E 6H 125AIP67 BLACK
Zīmols Scame
Kategorijas Industriālās kontaktdakšas (CEE)
Izcelsmes valsts* IT
ETIM EC001319
Materiāls Plastmasas
Virsmas apstrādes kontakti Ar niķeļa pārklājumu
IEC-ampērs 125 A
Savienojuma sistēma Skrūvējams termināls
Kontaktu materiāls CuZn
Aizsardzības pakāpe (IP) IP67
Militārais modelis No
Spriegums saskaņā ar EN 60309-2 380-415 V (50+60 Hz) sarkans
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8001636742434
Citi tehniskie dati
RAL numurs 9.011
Konstrukcijas veids Iebūvēta ierīces kontaktdakša
Stabu skaits 5
Spraudņa leņķis Taisni
Fāzes invertors No
Pulksteņa stundu pozīcija 6 h
Identifikācijas krāsa Sarkans
Apraksts
125A 3P+N+E 6h 346-415V 60Hz - 50Hz 114X114MM Mantle terminals