| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AP11PC APO 11 Cover (grey) RAL7035 |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Mounting Сomponents
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Rindu skaits | 0 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815248672 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5411815248672 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 372 mm |
| Augstums | 603 mm |
| Dziļums | 45 mm |
| Eņģes | No |
| Ātra bloķēšana | No |
| Caurspīdīgs | No |