| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | APACC851069 TUBE INLET BUSH PG16 DIA |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3917 4000 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Modelis | Taisni |
| Vītnes garums | 12.5 mm |
| Vītnes veids | PG |
| Materiāls | Plastmasas |
| Piemērots kabeļa diametram | 36 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Nominālais vītnes izmērs collas/gāzes caurules vītne | 1 1/2 collas |
| Nominālā vītnes izmēra metrika/PG | 36 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815246463 |
| Krāsa | Melns |
| Triecienizturīgs | No |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Sprādzienpārbaudīta versija | No |
| Ar pretuzgriezni | No |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 51 mm |