| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | APACC851065 BLANKING PLUG PG21 |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Modelis | Taisni |
| Vītnes garums | 11 mm |
| Vītnes veids | PG |
| Materiāls | Plastmasas |
| Piemērots kabeļa diametram | 16 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Nominālais vītnes izmērs collas/gāzes caurules vītne | 3/8 collas |
| Nominālā vītnes izmēra metrika/PG | 16 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815246432 |
| Krāsa | Melns |
| Triecienizturīgs | No |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Sprādzienpārbaudīta versija | No |
| Ar pretuzgriezni | No |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 26 mm |