| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Annular trunking LHD20X20 P2 PVC 20x20x2000WHT |
| Zīmols | KOPOS |
| ETIM | EC000059 |
| Platums | 20 mm |
| Nesatur halogēnus | No |
| Augstums | 20 mm |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Materiāla kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Garums | 2000 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6410014990121 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6410014990121 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 6410014990121 |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9003 |
| Stiprinājuma veids | Pašlīmējošs |
| Pastāvīgo starpsienu skaits | 1 |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipsi | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Vāka modelis | Brīvs |