| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Angle LED | Pendant | White/Telegrey |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Krāsu temperatūra | 2200-2700 K |
| Maks. sistēmas jauda | 11 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 700 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581452381 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581452299 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Mājokļa materiāls | Citi |