| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ANGLE HOLDER WH01 (PXLED) |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4251510758394 |
| Krāsa | Citi |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Citi |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |