| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ANG 600-0 Access power supply |
| Zīmols | Siedle |
| Kategorijas |
Door Entry Systems
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001089 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Pieteikums | Āra stacija |
| Ieejas spriegums | 100 V |
| Izejas spriegums | 48 V |
| Strāvas veids | AC |
| Maks. izejas strāva | 800 mA |
| Uzstādīšanas tehnika | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015739416059 |
| Platums | 107 mm |
| Augstums | 89 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Biežums | 50-60 Hz |
| Integrēta durvju atvēršanas shēma | Yes |
| Kontroles funkcija | Yes |
| Servisa indikācija | Yes |
| Savienojamo dalībnieku skaits | 999 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 10 |
| Novērtēšanas funkcija | Yes |
| Ar kontaktu | No |
| Izturīgs pret īssavienojumu | Yes |
| Programmēšanas bloķēšana | Yes |