| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AMZ 112, 2-way motorized ball valve. Size DN40 1 1/2", 230V, 3P |
| Zīmols | Danfoss |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9032 8900 00 |
| ETIM | EC011408 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Savienojumi | Metriskā iekšējā vītne |
| Maks. spiediena starpība atvērtā stāvoklī | 6 bar |
| Kvs vērtības noplūdes zudums | 0 % |
| Kontroles attiecība (Svo) | 0 % |
| Aizvēršanas spiediens | 6 bar |
| Regulējams pozīcijas atgriezeniskās saites signāls | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5710104079905 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Piemērots manuālai darbībai | No |
| Sprādziendrošs | No |
| Maks. vidēja temperatūra (nepārtraukta) | 110 °C |
| Min. vidēja temperatūra (nepārtraukta) | 2 °C |
| Caurules ārējais diametrs visi savienojumi | 40 mm |
| Savienojuma garums 1 | 0 mm |
| Savienojuma garums 2 | 0 mm |
| Darba garuma savienojums 1 | 0 mm |
| Darba garuma savienojums 2 | 0 mm |
| Darbības laiks | 0 s |
| Ar savienojuma savienojumu 1 | Yes |
| Ar savienojuma savienojumu 2 | Yes |
| Mājokļa materiāls | Citi |
| Kvs vērtība | 156 |
| Ar gala kontaktiem | No |
| Maks. elektriskās strāvas ievade | 0 VA |
| Nominālais diametrs | DN 40 |
| Regulējams darbības diapazons | No |
| Palīgkontakti | No |