| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AMPEREMETER |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | AT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002292 |
| Modelis | Iebūvēts |
| Sprieguma veids | AC/DC |
| Precizitātes klase | 0 |
| Mērīšanas sistēma | Citi |
| Skalas nominālā beigu vērtība | 0 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3389118371613 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Moduļu versija | Yes |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 0 |
| Jaudas zudums | 0 W |
| Transformatora savienojums | No |
| Maks. adatas novirze | 0 ° |
| Virsstrāvas skala | No |
| Svaru apgaismojums | No |
| Stay-set indikators | No |