| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ammeter dial PowerLogic - 1.3 In - ratio 2500/5 A |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Mērīšanas skala
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9030 3370 00 |
| Montāžas metode | Iebūvēts |
| Mērvienība | Ampērs |
| Sākotnējo vērtību skala | 0 |
| Skalas nominālā beigu vērtība | 2500 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3303430160885 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3303430160889 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3303430160883 |
| Platuma mērītāja skala | 80 mm |
| Augstuma metru skala | 80 mm |
| Maks. adatas novirze | 0 ° |
| Virsstrāvas skala | No |