| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Potential distributor |
| Zīmols | Weidmüller |
| Kategorijas |
DIN Rail Terminal Blocks
|
| Izcelsmes valsts* | SK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9010 00 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4050118504774 |
| Platums | 6.1 mm |
| Augstums | 125 mm |
| Dziļums | 96.5 mm |