| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AM 72, C.T. N/1A, 1 X M25, 0 - 10/15A |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002292 |
| Modelis | Priekšējais stiprinājums |
| Sprieguma veids | AC |
| Precizitātes klase | 2.5 |
| Mērīšanas diapazons | 0-15 A |
| Mērīšanas sistēma | Mīksta dzelzs |
| Skalas nominālā beigu vērtība | 10 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217478024 |
| Platums | 95 mm |
| Augstums | 160 mm |
| Moduļu versija | No |
| Jaudas zudums | 0.15 W |
| Transformatora savienojums | Yes |
| Maks. adatas novirze | 90 ° |
| Virsstrāvas skala | Yes |
| Svaru apgaismojums | No |
| Stay-set indikators | No |
| Kalibrēts | No |