| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ALTIS D400 PLINTH FW/BW CROSSP |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Mounting Сomponents
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Modelis | Dziļuma kronšteins |
| Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam | 400 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3245060476915, 3245060476915 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414971642942 |
| Platums | 45 mm |
| Augstums | 41 mm |
| Dziļums | 384 mm |
| Materiāls | Metāls |