| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ALIZE 45 Ø125 m rubber |
| Zīmols | S&P |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8414 9000 00 |
| ETIM | EC011497 |
| Krāsa | Balts |
| Forma | Apaļš |
| Iebūvēts dziļums | 65 mm |
| Jauda | 45 m³/h |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ar filtru | No |
| Drenāžas vārsts | Yes |
| Padeves vārsts | No |
| Augsti inducējoša | No |
| Paškontrole | Yes |
| Ierobežots izejas modelis | No |
| Gredzens iebūvēšanai | Gumijas gredzens |
| Priekšējais platums | 170 mm |
| Priekšējais diametrs | 170 mm |
| Ar skaļuma regulēšanu | No |
| Priekšpuses garums | 40 mm |
| Nominālā kanāla diametra savienojums | 125 mm |
| 2 pozīciju iestatījums | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3411450225337 |