| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Alba Pro 30 | Ceiling light | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 734869 |
| Platums | 300 mm |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 300 mm |
| Augstums/dziļums | 117 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Stara leņķis | Ļoti plata gaisma > 80° |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 1000 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581400382 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581400290 |
| Mājokļa materiāls | Citi |