AF65-30-11-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor image 1
AF65-30-11-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor image 2
AF65-30-11-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor thumbnail 1
AF65-30-11-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor thumbnail 2
AF65-30-00-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3471523132719
MPN: 1SBL387001R1111
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums AF65-30-11-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor
Zīmols ABB
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 30 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 65 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 24-60 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 24-60 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 20-60 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC/DC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3471523132719
Iepakojuma līmenis 2 3471523132719
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 1
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 1
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 105 A
Lejupielādes
Apraksts
The AF65-30-11-11 is a 3 pole - 690 V IEC or 600 UL contactor with pre-mounted auxiliary contacts and screw terminals, controlling motors up to 30 kW / 400 V AC (AC-3) or 50 hp / 480 V UL and switching power circuits up to 105 A (AC-1) or 90 A UL general use. Thanks to the AF technology, the contactor has a wide control voltage range (24-60 V 50/60 Hz and 20-60 V DC), managing large control voltage variations, reducing panel energy consumptions and ensuring distinct operations in unstable networks. Furthermore, surge protection is built-in, offering a compact solution. AF contactors have a block type design, can be easily extended with add-on auxiliary contact blocks and an additional wide range of accessories.