AF50-30-00 100-250V 50Hz / 100-250V 60Hz / 100-250V DC Contactor image 1
AF50-30-00 100-250V 50Hz / 100-250V 60Hz / 100-250V DC Contactor image 2
AF50-30-00 100-250V 50Hz / 100-250V 60Hz / 100-250V DC Contactor thumbnail 1
AF50-30-00 100-250V 50Hz / 100-250V 60Hz / 100-250V DC Contactor thumbnail 2
AF50-30-11 48-130V 50Hz / 48-130V 60Hz / 48-130V DC Contactor
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3471522114600
MPN: 1SBL357001R7000
Iepakojums: 1
Kaste: 20
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums AF50-30-00 100-250V 50Hz / 100-250V 60Hz / 100-250V DC Contactor
Zīmols ABB
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 22 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 50 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 100-250 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 100-250 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 100-250 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC/DC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3471522114600
Iepakojuma līmenis 2 3471522114600
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 100 A
Nominālā darbības jauda NEMA 10 kW
Lejupielādes
Apraksts
AF50 contactors are mainly used for controlling 3-phase motors and generally for controlling power circuits up to 690 V AC and 220 V DC. The contactors can also be used for many other applications such as bypass, capacitor switching, lighting, DC power circuits... The AF... contactors are fitted with an electronic coil interface which accepts a wide control voltage range, on AC 50/60 Hz or DC supplies. The same contactor can accept various supply voltages according to the different countries where the electrical equipment will be installed, or some fluctuation in the control voltage due to the local supply or network. The AF... contactors are also fully suitable for operation in AC or DC control circuit liable to voltage interruptions or voltage dip risks. Advantages: - Wide voltage range, e.g. 100 ... 250 V AC and DC - Can manage large voltage variations - Reduced power consumption - Very distinct closing and opening - Noise free - Can withstand voltage interruptions or voltage dips in the control supply (≤ 20 ms). The AF... series 1-stack 3-pole contactors are of the block type design. - Main poles and auxiliary contact blocks: 3 main poles, front and side-mounted add-on auxiliary contact blocks - Control circuit: AC or DC operated - Accessories: a wide range of accessories is available.