AF146-30-00-13 Contactor image 1
AF146-30-00-13 Contactor image 2
AF146-30-00-13 Contactor image 3
AF146-30-00-13 Contactor thumbnail 1
AF146-30-00-13 Contactor thumbnail 2
AF146-30-00-13 Contactor thumbnail 3
AF146-30-22-12 Contactor
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 7320500482032
MPN: 1SFL467001R1300
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums AF146-30-00-13 Contactor
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 75 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 146 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 100-250 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 100-250 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 100-250 V
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7320500482032
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 200 A
Nominālā darbības jauda NEMA 37.285 kW
Lejupielādes
Apraksts
The AF146-30-00-13 is a 3 pole - 1000 V IEC or 600 V UL contactor with double clamp, controlling motors up to 75 kW / 400 V AC (AC-3) or 100 hp / 480 V UL and switching power circuits up to 225 A (AC-1) or 200 A UL general use. Thanks to the AF technology, the contactor has a wide control voltage range (100-250 V 50/60 Hz and DC), managing large control voltage variations, reducing panel energy consumptions and ensuring distinct operations in unstable networks. Furthermore, surge protection is built-in, offering a compact solution. AF contactors have a block type design, can be easily extended with add-on auxiliary contact blocks and an additional wide range of accessories.