AF09-22-00-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor image 1
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3471523116245
MPN: 1SBL137501R1400
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums AF09-22-00-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor
Zīmols ABB
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 4 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 2
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 2
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 9 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 250-500 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 250-500 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 250-500 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC/DC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3471523116245
Iepakojuma līmenis 2 3471523116245
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 25 A