| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Adapterleitung 32-63, Stecker 32/5, Kupplung 63/5, 1m 5G6 H07RN-F |
| Zīmols | PCE |
| Kategorijas |
Industrial sockets (CEE)
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399293191 |
| Krāsa | Citi |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Citi |
| CEE kontaktligzda 63 A | 1x63A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 32 A |
| Polu skaits tīkla pieslēgums | 5 |