| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Residual current circuit breaker Acti9 IID K 4P 63 A 30 mA AC type |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Noplūdstrāvas slēdži (RCCB)
|
| ETIM | EC000003 |
| Sprieguma veids | AC |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Nominālais spriegums | 440 V |
| Stabu skaits | 4 |
| Biežums | 50/60 Hz |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 4 kV |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480089510 |