| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Acti9 iACT - 24V DC control and auxiliary contact 1 NO with Ti24 PLC interface |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 4190 00 |
| Ierīces montāža | Papildu slēdzis/relejs |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 1 |
| Ar automātisko pārbaudi zemējuma noplūdes funkcijai | No |
| Piemērots maks. pašreizējā galvenā kontakta vienība | 63 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480430619 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606480430617 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Uzstādīts rūpnīcā | No |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 0 |
| Nominālā slēdža strāva | 0 A |
| Bojājumu signāla slēdžu skaits | 0 |
| Papildus aprīkojums | Citi |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | AC |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 0 |
| Piemērots maks. polu skaits galvenā kontakta vienība (kopā) | 3 |