ACS580-01-089A-4 PN: 45 kW, IN: 89 A image 1
ACS580-01-089A-4 PN: 45 kW, IN: 89 A
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Cena pēc pieprasījuma
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6438177709022
MPN: 3AXD50001062606
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums ACS580-01-089A-4 PN: 45 kW, IN: 89 A
Zīmols ABB
Kategorijas Frekvenču pārveidotāji ≤ 1 kV
ETIM EC001857
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6438177709022
Apraksts
LV AC general purpose wall-mounted drive, IEC: Pn 45 kW, 89 A, 400 V (ACS580-01-089A-4)