ACS355-03E-38A0-4 Pn 18,5kW,12n 38A IP20. image 1
ACS355-03E-38A0-4 Pn 18,5kW,12n 38A IP20. image 2
ACS355-03E-38A0-4 Pn 18,5kW,12n 38A IP20. image 3
ACS355-03E-38A0-4 Pn 18,5kW,12n 38A IP20. thumbnail 1
ACS355-03E-38A0-4 Pn 18,5kW,12n 38A IP20. thumbnail 2
ACS355-03E-38A0-4 Pn 18,5kW,12n 38A IP20. thumbnail 3
ACS355-03E-38A0-4
Pārtraukts
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 6438177223696
MPN: 3AUA0000058194
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums ACS355-03E-38A0-4 Pn 18,5kW,12n 38A IP20.
Zīmols ABB
Kategorijas Frekvenču pārveidotāji ≤ 1 kV
Izcelsmes valsts* CN
ETIM EC001857
Tīkla spriegums 380-480 V
Tīkla frekvence 50/60 Hz
Fāžu skaita ievade 3
Relatīvā simetriskā tīkla sprieguma pielaide 10 %
Relatīvā simetriskā tīkla frekvences pielaide 5 %
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 6438177223696
Citi tehniskie dati
Platums 169 mm
Augstums 244 mm
Dziļums 260 mm
Ar vadības elementu Yes
Digitālo ieeju skaits 5
Digitālo izeju skaits 1
Analogo ieeju skaits 2
Analogo izeju skaits 1
Atbalsta protokols LON Yes
Rūpniecisko Ethernet interfeisu skaits 0
HW interfeisu skaits RS-232 1
HW interfeisu skaits RS-422 0
HW interfeisu sērijas TTY skaits 0
HW interfeisu skaits USB 0
Paralēlo HW interfeisu skaits 0
Citu HW interfeisu skaits 1
Ar optisko interfeisu Yes
Atbalsta protokols TCP/IP Yes
Atbalsta protokols ASI Yes
PROFIBUS atbalsta protokols Yes
Atbalsta protokols CAN Yes
INTERBUS atbalsta protokols Yes
KNX atbalsta protokols Yes
Modbus atbalsta protokols Yes
Atbalsta protokols Data-Highway Yes
Atbalsta protokols DeviceNet Yes
SUCONET atbalsta protokols Yes
Atbalsta protokols citām kopņu sistēmām Yes
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Ar datora savienojumu Yes
SERCOS atbalsta protokols Yes
INTERBUS drošības atbalsta protokols Yes
Iespējama 4 kvadrantu darbība Yes
PROFINET saskarņu skaits 0
Pārveidotāja veids U pārveidotājs
Izvades fāžu skaits 3
Integrēta pārrāvuma pretestība Yes
Pielietojums industriālajā zonā atļauts Yes
Atļauts pielietot sadzīves un tirdzniecības zonās Yes
Maks. izejas frekvence 599 Hz
Maks. izeja pie lineāras slodzes pie nominālā izejas sprieguma 18.5 kW
Maks. izeja pie kvadrātiskās slodzes pie nominālā izejas sprieguma 18.5 kW
Atbalsta protokols AS-interfeisa drošībai darbā Yes
DeviceNet Safety atbalsta protokols Yes
Atbalsta protokols EtherNet/IP Yes
Atbalsta protokols Foundation Fieldbus Yes
PROFINET CBA atbalsta protokols Yes
PROFINET IO atbalsta protokols Yes
PROFIsafe atbalsta protokols Yes
Atbalsta protokols SafetyBUS lpp Yes
Maks. izejas spriegums 480 V
Nominālā izejas strāva I2N 38 A