| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ACS TRANSF 400/24V SCREW |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Push Button Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Izejas spriegums pie maiņstrāvas | 24 V |
| Primārais spriegums pie maiņstrāvas | 360-440 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3245060229559 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414971806740 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414971806757 |
| Savienojuma veida palīgķēde | Skrūvju savienojums |