| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ACP 1703 PE-6412 PERIPHERAL CONTROLLER AX-BUS 2X FO (MAT-NB. GC6-412) |
| Zīmols | Siemens |
| Izcelsmes valsts* | IN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8542 3111 00 |
| ETIM | EC000599 |
| Maks. ieejas strāva AC 50 Hz | 0 A |
| Maks. ieejas strāva AC 60 Hz | 0 A |
| Maks. ieejas strāva DC | 0 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4025515710813 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Piemērots drošības funkcijām | No |
| Jaudas izvade | 0 W |
| Atlaišana | No |
| Maks. izejas strāva AC 50 Hz | 0 A |
| Maks. izejas strāva AC 60 Hz | 0 A |
| Maks. izejas strāva DC | 0 A |