| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ACCU C4C NiCd 1,6Ah Cs 2+2 cel |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8507 3020 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominālais spriegums | 4.8 V |
| Modelis | Niķeļa kadmijs |
| Jauda | 1600 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210209494, 9006210209494 |
| Platums | 26 mm |
| Svars | 180 g |
| Izmēra norāde | Citi |
| Diametrs | 26 mm |
| IEC indikācija | Citi |
| Citas indikācijas | SC |
| Plastmasas korpuss | No |
| Garums | 121 mm |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | No |
| Apkārtējās vides temperatūra | 0 °C |
| Piemērots ātrai lādētājam | No |
| Augstums, ieskaitot stabu | 26 mm |
| Baterijas paka | No |
| Šūnu skaits | 4 |