| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Accessories: Pipe clamps, Variant: R14 (1 1/4z): Order unit: 2 pieces |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 30 mm |
| Augstums | 51 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217425493 |
| Krāsa | Hroms |
| Diametrs | 44 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |