| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Accessories Filament Bulb |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2998 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Gaismas plūsma | 280 lm |
| Kopējais garums | 28 mm |
| Diametrs | 10 mm |
| Lampas spriegums | 24 V |
| Lampas jauda | 1.2 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7320500561997 |
| Nominālā strāva | 50 mA |
| Piemērots cepeškrāsnī | No |
| Triecienizturīgs | No |
| Piemērots ledusskapim | No |
| Oglekļa pavediens | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 10000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 0 kWh |