| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KIM600769 Wiring Accessories |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002600 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Aprīkots ar | Nav |
| Aizzīmogojams | No |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums | 16 mm² |
| Laikapstākļu izturīgs | No |
| Ieplūde no aizmugures | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5413656007401 |
| Montāžas metode | Montāža pie sienas/galda |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 105 mm |
| Dziļums | 45 mm |
| Forma | Kvadrātveida |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Garums | 105 mm |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ieplūdes atveru skaits | 6 |
| Sprādzienpārbaudīta versija | No |
| Vāka stiprinājums | Skrūvēts |
| Ar skrīningu | No |
| Caurules diametram | 16/19 mm |
| Ex-zonas gāzei | Nav |
| Uzlīmējams | No |
| Ex-Zone putekļiem | Nav |
| Vāka modelis | Citi |
| Castable | No |
| Ar liešanas maisījumu | Yes |
| Caurspīdīgs vāks | Yes |
| Montāža augsnē | No |
| Montāža zem ūdens | No |