| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ACC. BAG NSYPLM32 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Montāžas komplekts |
| Piemērots norobežojošās ēkas platumam | 215 mm |
| Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam | 0 mm |
| Piemērots norobežojošās ēkas augstumam | 310 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480482045 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 160 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Dziļums | 220 mm |
| RAL numurs | 0 |
| Maks. kravnesība | 0 kg |
| Materiāls | Citi |