| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ABN Veldverdeler 800x650x160 4-Rij |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000214 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Mājokļa materiāls | Tērauds |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP43 |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015153022799 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 800 mm |
| Augstums | 650 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| RAL numurs | 9016 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Iebūvēts dziļums | 160 mm |
| Rindu skaits | 12 |
| Iebūvētais augstums | 0 mm |
| Pārsega veids | Durvis |
| Iebūvētais platums | 0 mm |
| EMC versija | No |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Iekšējais dziļums | 95 mm |
| DIN-sliede | Yes |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Slēgšanas veids | Citi |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | No |
| Ar slēdzeni | No |